Ardeşen’in Otopark ve Trafik Sorunu Çözülecek

Ardeşen Belediyesinden İlçede yaşanan trafik ve otopark sorununa neşter atıldı. Başkan Kahya ve beraberindeki heyet otopark ve trafik sorununu çözme adına sahada incelemelerde bulundu.

06 Mart 2020 Cuma 17:20
Ardeşen’in Otopark ve Trafik Sorunu Çözülecek
Proje HAYAT Bulduğunda Trafik ve Otopark Sorununa köklü çözüm Getirmiş olacağız diyen başkan Kahya, bahsi geçen yerle ilgili incelemelerde bulunarak çalışmaların yürütüldüğü güzergahı yay olarak gezdi. Ardeşen sahil yolu geçişi viyadüğü altında yapımı devam eden otopark ve akabinde iç yol bağlantısı olacak olan ikinci yeni köprü inşaatı için temel kazımı yapıldı.


Başkan Kahya ve beraberinde Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Öney, Zafer Sual, Gürkan Eksilmez ve proje sorumlusu Mimar Mehmet Akif Kutanis ile yeni yapılacak olan ikinci köprü güzergahında incelemelerde bulundu.

Başkan Kahya konu ile ilgili: “Yapımı devam eden 12.000 metre karelik otopark inşaatımızın şehir bağlantısı olacak köprümüzün temel açma çalışmalarına başladık. Yapımı tamamlandığında ilçemizin otopark ve trafik sorununu büyük oranda çözmüş olacağız. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

    Yorumlar

banner146
Arşiv