ARDEŞEN'E YENİ OKUL!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize’nin Ardeşen ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek meclis üyelerinin sorun ve beklentilerini dinledi, çözüm önerilerini istişare etti.​

21 Eylül 2022 Çarşamba 15:59
ARDEŞEN'E YENİ OKUL!
Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Hisarcıklıoğlu’na kentin sorunlarını ve çözüm önerilerini anlattı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da Karadeniz insanının müthiş bir girişimci ruha sahip olduğuna dikkat çekerek, kendisinin görevinin de iş dünyasının önünü açacak adımlara katkı sağlamak olduğunu bildirdi.

 

Rize’de ve Ardeşen’de çok sayıda bereketli ürün bulunduğunu belirten Hisarcıklıoğlu bunların en önemlisi ve esas markanın ise çay olduğunu dile getirdi. Ardeşen TSO’yu kadın ve genç girişimciler başta olmak üzere tüm üyelere verdikleri hizmetler için tebrik eden TOBB Başkanı, OSB’nin yatırım programına alınması talebi için de elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu söyledi. Hisarcıklıoğlu Ardeşen’i akredite oda olmasından dolayı da kutladı.

 

Ardeşen’e de bir okul yapmaya karar verdiklerini açıklayan TOBB Başkanı, iş dünyasının en büyük sıkıntılarından birisinin işletme kredileri olduğuna ve bunun için de kredi limitlerinin artırılması gerektiğine işaret etti.

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv