Ardeşen’e Sekiz yıldır hizmet veren Orman İşletme Şefimiz Mehmet Çakmakçı İlçeden ayrılıyor.

Uzun yıllar Rize Ardeşen Orman İşletme Şefi olarak görev yapan Mehmet Çakmakçı, Trabzon Orman İşletme Müdürlüğü Çayırbağı Orman İşletme Şefliğine atandı. Atama haberi ilçede üzüntü yarattı.

16 Mart 2020 Pazartesi 11:47
Ardeşen’e Sekiz yıldır hizmet veren Orman İşletme Şefimiz Mehmet Çakmakçı İlçeden ayrılıyor.
Atama haberi sonrası Ardeşen Orman İşletme Şefi Mehmet Çakmakçı veda ziyaretlerine başladı.

 

Başkan Kahya ziyaretle ilgili şunları kaydetti: “Uzun yıllar İlçemizde Orman İşletme Şefi olarak görev yapan Mehmet ÇAKMAKÇI kardeşimiz, Trabzon Orman İşletme Müdürlüğü Çayırbağı Orman İşletme Şefliğine atandı. Bundan mütevellit bizlere yaptığı bu nazik ziyaretten dolayı kendisine teşekkür eder yeni görevinde başarılarının devamını dilerim.” Diye konuştu.

İlçede ve bölgede sevilen bir isim olan İlçe Orman İşletme Şefi Mehmet Çakmakçı’nın tayin haberi, Ardeşen’de hüzün ile karşılandı. Basın mensupları olarak Bizlerde; Bölgede ve ilçede sevilen başarılı, kamu yararına çalışan, her türlü sosyal ve kültürel faaliyete desteklerini esirgemeyen, kendi kurumu içinde ve faaileytlerinde canla başla çalışan çok kıymetli Ardeşen İlçe Orman İşletme Şefimiz Mehmet Çakmakçı’ya Ardeşeninsesi olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv