Ardeşen’den bir Ekrem Çeçen geçti.

Gazeteci Yazar ve Ardeşen Gazeteciler Dernek başkanı Salih Navdar'ın Kaleminden. Ardeşen'den Bir Ekrem Çeçen Kaymakam Geçti.

30 Ağustos 2023 Çarşamba 11:37
Ardeşen’den bir Ekrem Çeçen geçti.
Yazımı kaleme almadan önce devletin bekası için var gücüyle çalışan tüm devlet adamlarımıza yüce Allahtan muvaffakiyetler dilerim.

Söz konusu yazıma rol model olan Kaymakam Ekrem Çeçen’e gelirsek; Kendisini 2017 yılında Van İl Çatak İlçesinde bir etkinlik sırasında ben sunuculuk yaparken tanıdım.

Kayserili bir Kaymakam dediler. Hani mert ve sözünün eri olan yerden.

Terör ile anılan O ilçeye sonraki yıllarda iki kez daha gitme imkânı buldum.

Huzur operasyonları ve mülki idarenin kararlı mücadelesi sayesinde huzur kenti olan Van Çatak İlçesi sportif faaliyetler ve başarılarla anılır oldu. Emekleri olan herkese minnettarım.

İşte böylesine zor bir coğrafyadan ve hassas kararlar alınan bir İlçeden Cumhurbaşkanımızın ek kararnamesiyle Güzel ilçemiz Ardeşen’e atandı.

Şahsen önceki yıllardan teşviki mesaim olduğundan İlçeme Kaymakam olarak atanmış olmasından dolayı çok mutlu oldum.

İlçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile kurduğu samimi ve içten çalışma prensibi STK’lar ile diğer kurumlara da yansıtarak beklenen, istenen ve özlenen bir mülki idare sisteminin ilçede çatı vazifesi almasına vesile olmuştur.

Mesai kavramını makam odasından çok KÖYDES başta olmakla birlikte sahaya ve halka yönelik kullanan Kaymakam Çeçen kısa sürede Ardeşen’inin gönlünü kazanan Kaymakamlardan biri olmuş idi. Şimdi de Tokat Niksar Kaymakamı olarak yeni görev yerine atandı.

İlçe olarak onu sevdik İnşallah o da bizi sevmiştir.

Sayın Kaymakamım Ardeşen’de her zaman bir eviniz var. Dua ve selamla yeni görevinizde muvaffakiyetler dilerim.

Salih Navdar

Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı

    Yorumlar

banner153
Arşiv