Ardeşen'de Şehit Aileleri Gazi ve Yakınlarına Anlamlı Program

Ardeşen'de şehit aileleri, gaziler ve yakınları 14 Nisan Şehitlerimizi anma haftası kapsamında unutulmadıklarını Belediye tarafından yapılan bir etkinlikle kendilerine hissettirildi.

14 Nisan 2019 Pazar 12:58
Ardeşen'de Şehit Aileleri Gazi ve Yakınlarına Anlamlı Program
Ardeşen Belediyesi tarafından Belediye Yöresel Yemekler sofrasında tertip edilen yemekli toplantıda unutulmadıklarını ve önemsendikleri bir kez daha hatırlatıldı. Düdenlenen programa Belediye Başkan vekilimiz Havva Sinan ,Belediye Başkan yardımcımız Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz, Siyasi Parti temsilcileri, Şehit Aileleri, Gazi ve yakınları katıldı.Ardeşen Belediyesi Yapılan etkinlikle ilgili bir bildiri yayınladı. Yayınlanan mesaj da şu ifadelere yer verildi."14 Nisan Şehitlerimizi anma haftası günü münasebetiyle İlçemizde düzenlediğimiz etkinlikler kapsamında vatanı için hayatını kaybeden aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri, çok kıymetli gazilerimiz ve yakınlarıyla birlikte Belediye Başkan vekilimiz Havva Sinan ,Belediye Başkan yardımcımız Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyelerimiz, Siyasi Parti temsilcilerimiz ile bir araya gelip onların dertleriyle dertlendik.

 Siz Şehit ve Gazi Aileleri!

 Sizler Ne Güzel Anne ve Babasınız ki Vatanı İçin Gözünü Kırpmadan Canını Seve Seve Veren Evlatlar Yetiştirdiniz. Allah Sizin Gibi Aileleri ve Vatanını Seven Evlatları Başımızdan Esirgemesin. Bu duygu ve düşüncelerle, 14 Nisan Şehitler Haftasında, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere; geçmişteki mücadeleleriyle bölücü ve yıkıcı mihraklara göz açtırmayan Kahraman Vatan Evlatlarını, hain darbe girişimlerine ve her türlü terör belasına karşı bedenini ve canını siper ederek milli ve manevi değerleri uğruna toprağın bağrına düşen bütün Şehitlerimizi rahmetle, minnetle, hürmetle yâd ediyoruz." Denildi.
    Yorumlar

banner146
Arşiv