Ardeşen'de İlköğretim Haftası Şenliği Düzenledi

Rize'nin Ardeşen İlçesinde Bulunan Cumhuriyet İlkokulunda, İlköğretim Haftası Şenlik Havasında Kutladı.

19 Eylül 2019 Perşembe 08:58
Ardeşen'de İlköğretim Haftası Şenliği Düzenledi
Ardeşen Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce çelenk sunumuyla başlayan etkinlik İlçe Milli Eğitim Bünyesinde hizmet veren Cumhuriyet İlkokulunda devam etti. 

Ardeşen Cumhuriyet Okul bahçesinde İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, İlçe Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Siyasi Parti temsilcileri, STK'ların temsilcileri, Okul Müdürleri, Öğretmen, Öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilen kutlama programı öğrencilerin coşku ve sevinçlerini zirveye taşıdı. Etkinlik çerçevesinde öğrencilerin birbirinden güzel hazırlanmış gösterileri sergilendi.

 


İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu düzenlenen şenlikle ilgili bir açıklama yaptı; "İlköğretim Haftası'nı öğrenci ve velilerimizin katılımıyla Cumhuriyet İlkokulu konferans salonunda bir şenlik havasında kutladık. Bu etkinliklerdeki amacımız öğrencilerimizin okula oryantasyonları sağlayıp okulu daha çok sevmelerini sağlamaktı. Bu yaptığımız etkinlikte yeni dönem adına öğrencilerimiz için moral ve motivasyon adına güzel bir etkinlik oldu. Etkinliğimize velilerimizin katılımı da bizleri sevindirdi. Böylece yeni eğitim-öğretim yılına heyecanla başlamış olduk." şeklinde konuştu.

 

 

Konu ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; " İlköğretim Haftası Kutlama etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet İlkokulumuzda düzenlenen programa İlçe Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU ile katıldık.
2019-2020 Eğitim Öğretim yılını yeniden kutlar, düzenlenen bu etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederim." Diye konuştu.

    Yorumlar

banner146
Arşiv