Ardeşen'de Hayat Boyu Eğitim Toplantısı Düzenlendi

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Başkanlığında İlçe Kaymakamlık Toplantı salonunda; Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısı düzenlendi.

24 Eylül 2019 Salı 16:15
Ardeşen'de Hayat Boyu Eğitim Toplantısı Düzenlendi
Ardeşen İlçedeki tüm resmî, özel ve sivil toplum kuruluşlarının temsilerinin katılımı ile yapılan  hayat boyu öğrenme toplantısında; iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amaçlı bir dizi etkinlik planlandı.

 

Ardeşen İlçe Kaymakamlık Toplantı salonunda yapılan, İlçe Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısına Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, İlçe Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık, Köy Muhtarlar Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nimet Yazıcı,  İlçe Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu, Halk Eğitim Müdürü R. Hakan Bozkan, İlçe Orman İşletme Şefi Mehmet Çakmakçı, İlçe Sağlık Müdürü Osman Terzi, İlçe Mal Müdürü Sakine Cinalioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, İlçe Kütüphane Müdür vekili Niyazi Gül ve Okul Müdürleri katıldı.

  

Toplantı ile ilgili Başkan Kahya şunları kaydetti; "İlçe Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısını Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirdik. Toplantıda, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2018-2019’da açılan kurslar ve yapılan faaliyetler hakkında bilgi verilerek, 2019- 2020’de yapılması düşünülen faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunduk." Dedi.

 

 

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv