Ardeşen’de Gençlik Buluşması

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Gençlerle bir araya gelerek Gençlerin, İlçe ve bölge hakkımdaki düşünceleri dinledi.

11 Eylül 2023 Pazartesi 11:01
Ardeşen’de Gençlik Buluşması
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Gençlerle bir araya gelerek Gençlerin, İlçe ve bölge hakkımdaki düşünceleri dinledi.

 

Ardeşen Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen programda Belediye Başkanı Avni Kahya gençlerden gelen her tür soruya yanıt verdi. Şehir, İstihdam, altyapı, üstyapı, turizm, spor, eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetler olmakla birlikte Trafik sorunu, yatırımlar ve seçim vaatleriyle ilgili Başkan Kahya’ya birçok soru soruldu.

Her bir soruyu not eden ve sonrada tek tek cevaplayan Başkan Kahya gelecekte daha yaşanabilir bir Ardeşen için gençlerle birlikte çalışılması gerektiğinin de altını çizdi.

 

Belediye Başkanı Avni Kahya etkinlikle ilgili şu paylaşımda bulundu; “Gençlik Buluşması. Kültür ve Sosyal İşler Müdürülüğüzce düzenlenen programda gençlerimizle buluştuk.

Gençlerimiz ile ilçemiz için hedeflerimizi konuştuk. İlçemiz ve bölgemiz hakkındaki düşüncelerinin her birini kendimize ders notu olarak aldık. Gençlerimiz geleceğimiz. Onlar için, onlarla birlikte yol yürümeye devam edeceğiz.” Paylaşımı yaptı.

 

 Ardeşen Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Gülbay ise; “Gençlik Buluşması…

Ardeşen Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Şehrimiz ve Şehrimizin Geleceği konulu gençlik buluşması organize edildi. Başkan Avni Kahya’nın katılımıyla güzel bir akşam ve sohbet ortamı yaşandı.

Bizleri yalnız bırakmayan genç dostlarıma, bizlere desteklerini eksik etmeyen gönül dostlarıma teşekkür ederim.

Ayrıca ekip arkadaşım Salih Navdar’a, Arbelsan Müdür Yrd. Murat Keleş’e ve Sahil Çay Bahçesi Tesisimizin değerli çalışanlarına da teşekkür ederim.” Açıklaması yaptı.

    Yorumlar

banner153
Arşiv