Ardeşen’de Bir Araç Hızını Kesemeyince Ekmek Fırınına Daldı.

Rize’nin Ardeşen ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenden dolayı bir araç sürücüsü cadde üzerinde bulunan ekmek fırınına daldı. Meydana gelen kazada sürücü ve eşiyle birlikte 4 kişi yaralandı.

24 Ağustos 2021 Salı 10:12
Ardeşen’de Bir Araç Hızını Kesemeyince Ekmek Fırınına Daldı.
Rize’nin Ardeşen ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenden dolayı bir araç sürücüsü cadde üzerinde bulunan ekmek fırınına daldı. Meydana gelen kazada sürücü ve eşiyle birlikte 4 kişi yaralandı.Ardeşen Cumhuriyet caddesinde meydana gelen trafik kazasında 34 DNS 180 plakalı araç Atatürk Caddesi istikametinde seyir halindeyken bir anda hızlanarak Cumhuriyet Caddesine ani giriş yaparak burada bir fırına daldı.

Nedim Yakıcı isimli sürücü heniz anlaşılamayan bir nedenden olayı aracıyla hızlanarak ekmek fırının ön camından içeriye daldı. Meydana gelen kazada sürücü Nedim Yakıcı, eşi Aysel Yakıc ve fırında çalışan Zeki Kuyumcu ve Ahmet Kaçalin yaralandı.Yaralılar kaza sonrası olay yerine çağrılan 112 Acil müdahale ekiplerince ilk müdahaleleri olay yerinde yapıldıktan sonra Kaçkar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaza ile ilgili Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafında inceleme başlatıldı.

Haber: Murat UÇKAN    Yorumlar

banner153
Arşiv