Ardeşen'de 2.Düzenlenen Yemek Yarışması büyük ilgi gördü

2.düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Ardeşen'de görev yapan öğretmenlerin birlik, beraberliğini artırma ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla " Öğretmenler Arası Yemek Yarışması" düzenlendi.

22 Kasım 2022 Salı 17:09
Ardeşen'de 2.Düzenlenen Yemek Yarışması büyük ilgi gördü
2.düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Ardeşen'de görev yapan öğretmenlerin birlik, beraberliğini artırma ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla " Öğretmenler Arası Yemek Yarışması" düzenlendi.

 

 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile Ardeşen'de görev yapan öğretmenlerin birlik, beraberliğini artırma ve kaynaşmasını sağlamak amacıyla " Öğretmenler Arası Yemek Yarışması" düzenlendi.


Yarışmaya Ardeşen Kaymakamı Ekrem Çeçen,Rize milli Eğitim Müdürü Engin Emen,Ardeşen Milli Eğitim Müdürü A.Reşat Yazar,Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar  ve öğretmenler katıldı.

Ardeşen Fırtına Vadisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ilçede eğitim öğretim veren ilk öğretim orta ve lise düzeyindeki 9 okulun katılımıyla 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle yemek yarışması düzenlendi.

Okulda bulunan mutfak bölümünde ana yemek ve tatlı olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmaya 9 okuldan 18 öğretmen katıldı.

Jüri yemekleri tek tek tadarak meslektaşlarına not verdi.


Haber ve Foto: Necmettin YARICI


    Yorumlar

banner153
Arşiv