Ardeşen’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlamaları

19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Ardeşen Kaymakamlık binası önünde Mahalle Muhtarlar Derneği adına Başkan Murtaza Özyanık, Köy Muhtarlar Dernek Başkanı Maksut Çırakoğlu ve muhtarlar çelenk sundu.

21 Ekim 2020 Çarşamba 11:06
Ardeşen’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlamaları

19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Ardeşen Kaymakamlık binası önünde Mahalle Muhtarlar Derneği adına Başkan Murtaza Özyanık, Köy Muhtarlar Dernek Başkanı Maksut Çırakoğlu ve muhtarlar çelenk sundu.Çelenk sunma törenine İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ve Siyasi Parti temsilcileri katıldı.

 

Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık gün ile ilgili şunları kaydetti: “Bugün Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamımız Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Belediye Başkanımız Avni Kahya ile kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ve Parti temsilcilerinin katılımı ile çelenk sunma ve saygı duruşu töreni gerçekleşti.

Katılım ve program içeriği noktasında pandemi kuralları ve sürecinin getirileri gözetilerek hareket edilmiştir. Daha sonra program Kaymakamımızın muhtarları ağırlamaları ve derneğimize ziyareti ile devam etti.” İfadelerini kullandı.

 

Başkan Avni Kahya gün ile ilgili şunları aktardı: ”Devletin, vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaşa en yakın idari birimimiz olarak önemli bir görevi ifa eden mesai arkadaşı olarak gördüğümüz, muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlar, tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.” Diye konuştu.


    Yorumlar

Arşiv