Ardeşen’de 10 Ocak Gazeteciler Günü Etkinliği

Ardeşen Gazeteciler Derneği 10 Ocak Dünya Çalışan gazeteciler Günü münasebetiyle Ardeşen Gazeteciler Derneği bir dizi etkinlik geçekleştirdi.

12 Ocak 2022 Çarşamba 19:49
Ardeşen’de 10 Ocak Gazeteciler Günü Etkinliği
Ardeşen Gazeteciler Derneği 10 Ocak Dünya Çalışan gazeteciler Günü münasebetiyle Ardeşen Gazeteciler Derneği bir dizi etkinlik geçekleştirdi.


Dernek Başkanı Salih Navdar günün anlam ve önemine ilişkin şunları kaydetti.

Toplumun haber alma özgürlüğünü her ne koşul olursa olsun gece veya gündüz zaman, mekan, yağmur, çamur demeden canla başla çalışan, bu çabalarının karşılığında da hiçbir çıkar ve menfaat beklemeden mesleğini dürüstçe icra ederek doğru haber peşinde koşan çalışan gazetecilerin günü olan 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü etkinliklerimize İlçemizde; Ardeşen Kaymakamlığı önündeki Atatürk Anıtına dernek çelengimizi koymak suretiyle İlçemizdeki etkinliklere başladık.

Bu bağlamda Dernek çatımız altındaki basın mensubu arkadaşlarımız ile bizleri ziyaret eden İlçe Belediye Başkanımız, Siyasi Parti Başkanlarımız, daire müdürlerimiz, oda başkanlarımız ve STK temsilcilerinin ziyaretlerini kabul ettik.

Gün içinde ayrıca geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan değerli meslektaşımız, abimiz Ahmet Özcan'ı mezarı başında dua ederek andık.

10Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü olduğu gibi bu tarih ülkemizde idareciler günü olarak ta kutlanmakta. Bundan mütevellit Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve İdareciler günü dolaysıyla ortak bir program düzenledi bizde bu programı fırsat bilerek kendilerine Derneğimizde verdiği katkılardan dolayı plaket kadim ettik.

 

Öte yandan; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Ardeşen Gazeteciler Derneği'mizi Ziyaret Ederek Bu Özel Günümüzü Kutlayan Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz'e, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Sayın Mustafa Terzi ve Yönetimine, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Sayın Cemil Bayrak ve Yönetimine, Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Sayın Recep Badoğlu'na, Ardeşen Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Sayın İsmail Kuyumcu'ya, Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Tahsin Bekir Yazıcı'ya, Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Barış Oğuz'a, Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Sayın Sait Balcı'ya, Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Ramazan Hakan Bozkan'a, Ardeşen 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Sayın İbrahim Memoğlu'na, Tunca Belediyesi Fen İşleri Müdürü Sayın Hasan Kesimal'a, FormuLaz Derneği Başkanı Sayın Murat Gül'e, Sayın Nuri Üstoğlu'na, Sayın Hamit Emrah Gül'e Teşekkür Ediyoruz. Dedi.    Yorumlar

banner153
Arşiv