Ardeşen Vakfı’dan Viyana Büyükelçiliğine Ziyaret ve Karadeniz Dernek başkanları ile toplantı…

Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı ; Avrupa’da Hemşehrilerle Buluşma ve Ardeşen Vakfı Tanıtımı Programları doğrultusunda 16 Ocak Saat 14.00 ’da bir program düzneledi.

18 Ocak 2023 Çarşamba 16:29
Ardeşen Vakfı’dan Viyana Büyükelçiliğine Ziyaret ve Karadeniz Dernek başkanları ile toplantı…
Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı ‘nın Avrupa’da Hemşehrilerle Buluşma ve Ardeşen Vakfı Tanıtımı Programları doğrultusunda 16 Ocak Saat 14.00 ’da   Kaymakamımız  Ekrem Çeçen, Ardeşen Vakfı Başkanı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı (DOKAP) Hakan Gültekin, Ardeşen Vakfı Genel Sekreteri Ali Fatih Topal, Rize Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı Yardımcısı  Osman Demir, Avrupa Rizeliler Derneği Viyana bölgesi başkanı Mustafa Bozkan, Avrupa Rizeliler Derneği Yukarı Avusturya bölgesi başkanı Kazim Dedecan, Rizeliler Derneği Yukarı Avusturya bölgesi başkan yardımcısı Muhammet Özyanık ve Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ozan Ceyhun ‘u makamında ziyaret etti..

 

Ziyarette Avusturya’nın şehirleri ve Ardeşen ilçemiz arasında işbirliği olanakları üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirildi.

 

Günün anısına Ardeşen kaymakamı Ekrem Çeçen DOKAP başkanı aynı zamanda Ardeşen Vakfı başkanı olan Hakan Gültekin Türkiye Cumhuriyeti Viyana Büyükelçisi Ozan Ceyhun’a Halk Eğitim merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan hediye takdim etti.

 

Büyükelçiliğin refakatinde Samsunlular Derneği’nde Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize Dernek başkanları ile Turizm, gastronomi ve şehircilik konularında verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.


    Yorumlar

banner153
Arşiv