Ardeşen Ülkü Ocağından Tiyatro

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi Tiyatrolarının Ardeşen'de düzenlemiş olduğu "Keloğlan ile Bilge Dede Korkut" adlı tiyatro gösterisi büyük ilgi ile izlendi.

02 Aralık 2019 Pazartesi 11:29
Ardeşen Ülkü Ocağından Tiyatro
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ardeşen Ülkü Ocağı Başkanı Şenol Ardıç;"Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi Tiyatrolarının Ardeşen'imiz de düzenlemiş olduğu "Keloğlan ile Bilge Dede Korkut" adlı tiyatro gösterisini alnımızın akı ile atlattık.

Çocuklarımız ve aileleri ile Geniş katılım sağlandığı bu aktiviteye katılan başta katılımcılara devamında İl ocak başkanım Sayın Sadık Kandemir beyefendiye ve değerli yönetimine Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlarıma hepsi bir birinden değerli tüm ilçe ocak başkanlarıma ve teşkilatlarına teşekkür ederim.

Bu gün Ardeşen'de olduğu gibi il ve Türkiye geneli genel başkanımız Sinan ATEŞ beyefendi ile çocuklarımıza ayrı bir önem verdiğimiz aşikardır.

Çocuklarımıza yerli ve milli kahramanlarımızı tanıtmaya devam edeceğiz. Rabbim bu aktivitede katkısı olanlardan razı olsun."Diye konuştu.

 


    Yorumlar

Arşiv