Ardeşen Tarihinin En Genç Belediye Başkan Vekili Eksilmez Vekalet Görevine Başladı

Rize'nin Ardeşen ilçesinde Belediye Başkanı Avni Kahya'nin Ankara ziyareti dolayısıyla Başkan Vekilliği görevine 28 yaşındaki Gürkan Eksilmez’in getirilmesi, Rize tarihinin en genç Belediye Başkan Vekili unvanını almasına vesile oldu.

11 Temmuz 2019 Perşembe 11:16
Ardeşen Tarihinin En Genç Belediye Başkan Vekili Eksilmez Vekalet Görevine Başladı
Rize ve Ardeşen ilçesi tarihinde ilk defa 28 yaşındaki Meclis üyesinin Başkan vekilliğini yürütmesi bu alanda bir ilk oldu.Kendisine verilen sorumluluğun bilincinde olduğunu belirten Belediye Başkan Vekili Gürkan Eksilmez, "Başta gençlere verdiği önem ve fırsatlardan dolayı, Belediye Başkanımız Avni Kâhya’ya teşekkür ederim. Aldığımız görevde ve gelecek görevlerde hayırlısıyla Ardeşen ilçemize en faydalı, yararlı şekilde hizmet ettirmeyi Allah bizlere nasip etsin" dedi.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya yaptığı açıklamada,"31 Mart günü Belediye Meclis üyesi seçilmiş olan 28 yaşındaki kardeşimiz Gürkan Eksilmez’e bu gün Belediye Başkan vekilliği görevi tevdi edilmiştir. Gençlerimiz, geleceğimizin teminatıdır, onlara daima güvenimiz tam olacaktır." İfadelerini kullandı.


    Yorumlar

Arşiv