Ardeşen Tapu Müdürü Burdur’a Atandı

Ardeşen İlçe Tapu Müdürü olarak iki yıldır ilçede hizmet veren çalışkan müdür Halim Aktürk Burdur ili Kemer ilçesine tayin oldu.

18 Eylül 2020 Cuma 09:44
Ardeşen Tapu Müdürü Burdur’a Atandı
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 11.08.2020 tarihli atama Oluru ile Burdur ili Kemer ilçesine tayinim çıkan Ardeşen İlçe Tapu ve Kadastro Müdürü Halim Aktürk İlçede veda ziyaretlerine başladı.Bu kapsamda Müdür Aktürk İlçe Belediye Başkanı Avni Kahya’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Kahya İlçede bulunduğu görev süresi içinde başarılı çalışmalardan dolayı Ardeşen İlçe Tapu ve Kadastro Müdürü Halim Aktürk’e teşekkür ederken yeni tayin olduğu Burdur ili Kemer ilçesinde başlayacağı görevinde de başarılar diledi.

 

Halim Aktürk kimdir: Aslen Eğirdir/Isparta doğumlu olup Kurum içinde 14 yıllık bir deneyime sahip olup bunun son 5 yılını müdür yardımcısı kadrosunda geçirdi. İstanbul siyasal mezunu olan Aktürk evli ve 2 çocuk babasıdır. Antalya ili Alanya, Kaş, Döşemealtı, Korkuteli ve Elmalı ilçeleri ile Burdur İli bucak ilçesinde görevde yaptıktan sonra 18.09.2020 tarihinde Ardeşen de göreve başladı. Başarılı müdür Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 11.08.2020 tarihli atama Oluru ile Burdur ili Kemer ilçesine tayinim edildi.

 

Kıymetli müdürümüze Ardeşeninsesi olarak ilçemizde bulunduğu süre içinde verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder Burdur ili Kemer ilçesindeki görevinde de muvaffakiyetler dileriz.

 

 

    Yorumlar

Arşiv