Ardeşen Şehir Girişi Kavşağında Araç Takla Attı

Karadeniz sahil yolu geçişi Ardeşen şehir merkezi girişinde direksiyon hâkimiyetini yitiren otomobil takla atarak kaza yaptı. Kazaya ilk müdahaleyi 112, Polis ve KAÇKARBİR İtfaiye birimi birlikte yaptı.

09 Haziran 2020 Salı 10:29
Ardeşen Şehir Girişi Kavşağında Araç Takla Attı
Karadeniz sahil yolu geçişi Ardeşen şehir merkezi girişinde direksiyon hâkimiyetini yitiren otomobil takla atarak kaza yaptı. Kazaya ilk müdahale 112, Polis ve KAÇKARBİR İtfaiye birimi birlikte yaptı.

 

Ardeşen şehir girişi iç yol geçişinde 09.30 sularında 61 TA  Plakalı bir otomobil direksiyon hâkimiyetini kaybederek orta refice çarparak takla attı. Olay yerine ulaşan 112, polis ve Kaçkar İtfaiye birimi kazazedelerle ilgilenerek, çevre tedbiri aldı. Kaza sonrası (kaza zede veya kaza zedelerin) araçtan çıkmalarıyla boş olan aracın alev alma riskine karşı köpüklü özel solüsyon ile aracın motor kısmına tedbir amaçlı müdahale edildi.

Olay yerine 112, polis ve KAÇKARBİR İtfaiye ekipleri sevk edilirken kazada ölen veya yaralanan olup olmadığı henüz netlik kazanmadığı bilgisine ulaşıldı.

Kaza mahalline getirilen vinç sayesinde araç kaza yaptığı yerden kaldırılarak güzergahın normal seyri için yol yeniden trafiğe açıldı.


    Yorumlar

Arşiv