Ardeşen NFK İHO LGS Şampiyonu oldu

Ardeşen Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu 2019 yılından beri yer aldığı LGS sınavlarında her yıl İlçede birincilik alıyor.

27 Temmuz 2022 Çarşamba 16:47
Ardeşen NFK İHO LGS Şampiyonu oldu
Ardeşen Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu 2019 yılından beri yer aldığı LGS sınavlarında her yıl İlçede birincilik alıyor.Okul yönetiminden bu başarıyla ilgili bir açıklama geldi.

İşte Ardeşen NFK İHO LGS başarısı sonrası yaptığı paylaşım; “Cefakâr öğretmenlerimizin, azimli öğrencilerimizin ve son derece ilgili velilerimizin ortak emeğiyle okulumuzun zirvedeki yerini sağlamlaştırdık. Okul Müdürü Sami Kemal OĞUZ resmi sonuçların açıklanmasının ardından şu tebrik mesajını yayınladı:

"Çok Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım, Mübarek Öğrencilerim ve Sayın Velilerim,

Bu yılki LGS resmi sonuçlarına göre ilçemizde 1, 2, 3, 4, 7 ve 9. olan öğrenciler bizim okulumuzdan çıkmıştır. Sırasıyla ilk üçe giren Erhan KABOĞLU'nu, Sedathan SARI'yı ve Bilal ATASEVEN'i tebrik ediyor, velilerini kutluyorum. Bunun dışında sınava en çok öğrenci katılımı sağlayan okul olmamıza rağmen yüzde 10'luk ve yüzde 20'lik dilimlere girmeyi başaran öğrenci oranımız çok yüksektir. Bu başarıda emeği geçen her paydaşı canı gönülden kutluyor, emeği geçen herkese kurumum adına teşekkürlerimi iletiyorum."

Bizler de 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nda elde edilen başarının gelecek yıl da devam etmesini, Ardeşen Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulunun her alandaki müspet farkını göstermeyi sürdürmesini diliyoruz.”

Bizlerde başta Okul Müdürü Olan Sami Kemal Oğuz’u, Okul İdaresini, Öğretmenlerimizi, velilerimizi ve çok çalışarak inandıkları başarıları elde eden tüm öğrencilerimizi ve ailelerini cani gönülden kurtlarız.

Haber: Murat UÇKAN

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv