Ardeşen Meslek Yüksek Okulu 2018-19 yılı Mezunları İçin Tören Düzenledi.

Ardeşen'de 2006 yılında kurulan ve 2008 yılında ilk öğrenci alımını yapan Ardeşen Meslek Yüksek Okulu (MYO) bugün Bankacılık ve sigortacılık bölümü, Bilgisayar Programcılığı Bölümü, Turizm İşletmeciliği Bölümü, Seyahat ve Eğlence Bölümü olmakla birlikte toplam 70'e yakın öğrencisine mezuniyet diplomalarını verdi.

20 Haziran 2019 Perşembe 17:14
Ardeşen Meslek Yüksek Okulu 2018-19 yılı Mezunları İçin Tören Düzenledi.
Foto galeriye git Ardeşen Turizm Fakültesi binasında düzenlenen mezuniyet törenine İlçe Kaymamı Emrah Yılmaz, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ardeşen İlçe Belediye Başkan Vekili Zafer Sual, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait Albayrak, Ardeşen İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Belediye Meclis Üyesi Gürkan Eksilmez, Fakülte ve MYO Öğretim Görevlileri, Öğrenciler ve Öğrenci Velileri katıldı.

 

 Mezuniyet ve kep töreni okul birincisinin mezuniyet onur kütüğüne ismini çakmasıyla başladı. Yapılan törende açılış konuşmasını Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait Albayrak yaparken sırasıyla Ardeşen İlçe Belediye Başkan Vekili Zafer Sual, İlçe Kaymamı Emrah Yılmaz ve RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Mezuniyet törenine destek veren İlçe Kaymakamlığı adına Kaymakam Emrah Yılmaz'a, Ardeşen Belediyesi adına Başkan Vekili Zafer Sula'a, Ardeşen TSO Başkanlığı adına Başkan İsmail Kuyumcu'ya, Ardeşen'li İş Adamı Cemil Akbeniz ve Tektaş AVM'nin sahibi Ali Tektaş katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Tören Fakülte Öğretim üyelerinden Müzik Öğretmeni İrfan Çalık'ın öğrencileri koro halinde Karadeniz ezgilerinden derledikleri koro ve solo performanslarıyla devam etti.


Kep atma ve mezuniyet töreni; mezun olan öğrencilere belgeleri ve hediyeleri takdim, öğrencilerin hep bir ağızdan mezuniyet andının okuması ve ardından havaya kep atmasıyla son buldu.

 

Başkan vekili Zafer Sual programda bir konuşma yaptı. Ardeşen Belediye Başkanımız Avni KAHYA Beyin selamlarını sizlere getirdim diyerek söze başlayan sual şöyle konuştu; "Ardeşen'de 2008 yılında ilk öğrenci alımını yapan Ardeşen Meslek Yüksek Okulumuz bugün: Bankacılık ve sigortacılık, Bilgisayar Programcılığı, Turizm İşletmeciliği, Seyahat ve Eğlence Bölümü olmakla üzere toplam 70 öğrencimizin mezuniyet törenine, İlçe Kaymakamımız, Rektörümüz, Dekanımız, Belediye Başkan Yardımcımız ile birlikte iştirak ettik.

Kıymetli öğrenciler; Risk almak, sadece bir işe gitmek değil, aynı zamanda bildiklerini ve bilmediğini bilmekle ilgilidir; insanlara ve fikirlere açık olmakla alakalıdır. Çünkü iş ve özel hayatlarınızda şansınız, tanıştığınız insanlar ve yeteneklerinizle sınırlı kalacaktır.

Bu manada düzenlenen bu mezuniyet töreninde emekleri olan başta Sn. Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN beye, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK'a Öğretim Görevlilerine ve tören tertip komitesine teşekkür ederken, mezuniyetleriyle birlikte atılacakları iş ve özel hayatınızda tüm mezun öğrencilere başarılar diler saygılar sunarım."

 

 

 

 

    Yorumlar

Arşiv