Ardeşen Kent Konseyi Derneğinden Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya ziyaret.

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonucunda Ardeşen Kent Konseyi Derneği yönetim değişikliğine gidilmiş ve başkanlığa Sevilay Yanılmaz getirilmişti. Bu anlamda Dernek Başkanı Yanılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’yı ziyaret etti.

05 Şubat 2020 Çarşamba 14:58
Ardeşen Kent Konseyi Derneğinden Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya ziyaret.
Dernek başkanı ve üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Avni Kahya, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılı çalışmalara imza atacağımıza inancının tamdır. İfadesini kullandı.

 

Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Kahya, özellikle down sendromlu çocukların çalışma ortamını sağlayacaklarını Sevgi Kafesi hakkında bilgiler verdi.

Başkan Avni Kahya ziyaretle ilgilide şunları kaydetti; “İlçemizde yerel yönetimlerce düzenlenen birçok sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere destek veren, yer geldiğinde farkındalık yaratan etkinlikler de düzenleyen Ardeşen Kent Konseyi Derneği yönetimini halka hizmet makamı gönül dergâhınızda misafir ettik. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Ardeşen Kent Konseyi Derneğinde yeni görev alan Başkan Sevilay YANILMAZ ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi

 

Ardeşen Kent Konseyi Derneği Başkanı Sevilay Yanılmaz ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya sıcak karşılaması ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek “Yeni yönetimimiz ile birlikte Başkanımız Sayın Avni Kahya’yı ziyaret ettik. Bu zor görevinde kendilerine başarı dileklerimizi ilettik. Sağ olsun, kendileri de derneğimize olan ilgisini ifade ederek bundan sonraki çalışmalarımızda her koşulda yanımızda olup destek vereceklerini ifade etti. “ dedi.

 

Ardeşen Kent Konseyi Derneği Başkanı Sevilay Yanılmaz; kamu kurum, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilere bundan sonraki süreçte ziyaretler gerçekleştireceklerini ifade ederek “Bizler ortak paydamız ve sevdamız olan Ardeşen’i dert edinen, sorunlarına çözüm ve yatırım ile projelere ön ayak olup destek olan herkesle koordineli çalışmayı arzuluyoruz. Bu kapsamda Ardeşen için el birliği ile hareket etmemiz gerektiği bilinci ile Ardeşen Kent Konseyi Derneği olarak yönetimim ve üyelerimle birlikte biz hazırız” mesajını verdi.

    Yorumlar

banner146
Arşiv