Ardeşen Kaymakamlığınca İlçede Başarılı olan kişi ve kurumlara teşekkür beratı verildi.

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu tarafından tertip edilen berat takdimine Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’da eşik etti. Ardeşen ilçesinde başarılı kişi ve kurumlar için hazırlanan teşekkür beratları yapılan tonerinle sahiplerini buldu.

14 Ocak 2020 Salı 17:08
Ardeşen Kaymakamlığınca İlçede Başarılı olan kişi ve kurumlara teşekkür beratı verildi.
İlçe kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu himayesinde yapılan teşekkür beratı takdiminde Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen Ticaret Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Mahalle Muhtarları Başkanı Murtaza Özyanık, Köy Muhtarları Dernek Başkanı Maksut Çırakoğlu, Şoförler Cemiyeti Başkanı Barış Oğuz, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Memoğlu, Köy Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Kemal Memoğlu, 53-11 Kooperatifi Başkanı Sait Balcı, ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Rıza Yanoğlu hazır bulundu.

 

Toplantıda İlçe Kaymakamlığınca; Ciro'da Türkiye 14.sü Karadeniz Bölgesinde ise 1. Olan;Kaçkarlar İnşaatın sahibi İsmail Kuyumcu' ya yapmış olduğu hizmet ve başarılarından dolayı teşekkür beratı verilirken, İlçede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetinde uzun yıllar görev yapan ve görevlerini devreden, Muhtarlar Derneği Başkanı Murtaza Özyanık ve Pirinçlik köyü Muhtarı Ahmet Öncü' ye üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verildi.

    Yorumlar

Arşiv