Ardeşen Işıklı'da Bulunan Fırtına Vadisi İrfan Tufan Karaoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yeni Döneme Hazır.

Ardeşen İlçesine bağlı Işıklı Mahallesinde bulunan ve yapımında önemli katkıları olan hayırsever İş adamımız İrfan Tufan Karaoğlu'nun adını taşıyan Fırtına Vadisi İrfan Tufan Karaoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemeler yapan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar'dan bilgiler aldı.

29 Ağustos 2019 Perşembe 11:53
Ardeşen Işıklı'da Bulunan Fırtına Vadisi İrfan Tufan Karaoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yeni Döneme Hazır.
2019-2020 Eğitim öğretim yılında faaliyet yürütecek olan okul turizm yönünden başta bölgenin sonrasında ise ülkenin bu sektöründeki personel açığını kalifiye ve deneyimli personel yetiştirecek giderecek.


Okul inşaatını gezen Başkan Kahya şıunları kaydetti; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından geçtiğimiz hafta Rize programında açılışını gerçekleştirdiği Fırtına Vadisi İrfan Tufan Karaoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Eğitim Öğretim yılına hazırlanması konusunda, Milli Eğitim Müdürümüz Reşat Yazar ve beraberinde ki heyet ile incelemelerde bulunduk. Okulumuzun yapımının da katkısı olan Hayırsever İş adamımız İrfan Tufan KARAOĞLU’na şahsım ve ilçemiz adına can-ı gönülden teşekkür ederim. Diye konuştu.    Yorumlar

Arşiv