Ardeşen İlçe Tarım Müdürü Çağlar Ankara'ya Tayin Oldu

Tarım ve Orman Bakanlığına Bağlı Ardeşen İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ferhat Çağlar Ankara'da Bakanlıkta görev yapacak.

10 Eylül 2019 Salı 10:06
Ardeşen İlçe Tarım Müdürü Çağlar Ankara'ya Tayin Oldu
Uzun yıllar Ardeşen'de hizmet veren Ardeşen Eniştesi başarılı Müdür artık Tarım ve Orman Bakanlığı merkez binada Ankara'da görev yapacak.  İlçede bir çok önemli projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandıran, tarım ve hayvancılık noktasında çiftçiye yol gösteren İlçe Tarım ve orman müdürlüğünün başarılı Müdürü Ferhat Çağlar kızının eğitiminden dolayı Ankara'ya tayin istedi.

Ankara'dan olumlu yanıtı alan Müdür Çağlar kurumlara veda ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrılacak. Aslen Çankırılı olup Ardeşen Eniştesi sevilen Müdür Ferhat Çağlar'ın İlçeden ayrılacağı haberi İlçe halkı tarafından üzüntü ile karşılandı.

 

Ferhat Çağlalar Kimdir?

Aslen Çankırı doğumlu olan Çağlar Rize Ardeşen Eniştesi olup, İlk, Orta ve Liseyi Çankırı'da okuduktan sonra 1994-1998 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makine Bölümünü bitirdi. Meslek hayatına başlayan Çağlar 2005  yılında Rize'nin Ardeşen İlçesine İlçe Tarım Müdürü olarak atandı. Birçok başarılı çalışmaya imza atan Müdür Çağlar Kızının Ankara'da eğitimine devam edeceği için tayin isteği üzere Ankara'ya tayin oldu. Ferhat Çağlar Evli ve 2 Kız, 1 Erkek çocuğu Babasıdır.

    Yorumlar

Arşiv