Ardeşen İlçe Tarım Müdürlüğüne Vekaleten Kadir Ustabaş Bakıyor

Ardeşen İlçe Tarım ve orman müdürlüğünde Ferhat Çağlar'ın kızının eğitiminden dolayı Ankara'ya tayin olmasıyla boşalan İlçe Müdürlüğü makamına vekaleten Kadir Ustabaş görevlendirildi.

28 Kasım 2019 Perşembe 16:42
Ardeşen İlçe Tarım Müdürlüğüne Vekaleten Kadir Ustabaş Bakıyor
Ardeşen İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevli müdür Ferhat Çağların kızının eğitiminden dolayı Ankara'ya tayin istemesiyle boşalan İlçe Müdürlüğü görevine 10 Eylül 2019 tarihi itibariyle Vekaleten Kadir Ustabaş Ardeşen İlçe Tarım ve orman müdürü olarak görev yapmakta.

 

Kadir USTABAŞ Kimdir?

1985 yılında Rize Fındıklı'da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Rize Merkezde, Üniversite tahsilini Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinde, Ziraat Mühendisliği bölümünde 2008 yılında memur hayatına başladı. 2009 yılında vatani görevini tamamladıktan sonra, 2011 yılında Rize Çay fabrikasında sorumlu mühendis olarak göreve başlamıştır. 2011 yılında devlet kadrosuna geçen Ustabaş İl tarım müdürlüğüne, 2015 yılında ise Ardeşen İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başladı. 10 Eylül 2019 tarihinde İlçe Tarım ve orman müdürlüğünde Müdürü Ferhat Çağlar'ın kızının eğitiminden dolayı Ankara'ya tayin olmasıyla, Ardeşen İlçe Tarım ve orman müdürlüğü görevine vekalet etmektedir.

Kadir Ustabaş Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

    Yorumlar

Arşiv