Ardeşen İlçe Pandemi Kurulu toplandı

Ardeşen İlçe Pandemi Kurulu toplantısını İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen Başkanlığında, Belediye Başkanı Avni Kahya ve kurul üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirildi.

19 Şubat 2021 Cuma 15:40
Ardeşen İlçe Pandemi Kurulu toplandı
Ardeşen İlçe Pandemi Kurulu toplantısını İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen Başkanlığında, Belediye Başkanı Avni Kahya ve kurul üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirildi.Ardeşen Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Covid-19 pandemi sürecinde İlçe genelindeki son durum, alınan tedbirler, yapılan denetimler ve pandemi ile mücadelede sürecinde uygulanan tedbirler değerlendirildi.

Toplantı sonrası Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; “Pandemi sürecinde kritik bir dönemden geçmekteyiz. Biz ne oranda kurallara uyarsak pozitif vaka sayısı o oranda değişiklik göstermekte.

Burada tüm vatandaşlarımıza ve bizlere önemli görevler düşüyor. Milletçe alınan tedbirlerin uygulanabilirliği noktasında çok daha hassas olmalı, kontrollü normalleşme sürecinde Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına eksiksiz bir şekilde uymalıyız.” İfadelerinde bulundu.    Yorumlar

Arşiv