Ardeşen İçin Kısa ve Uzun Dönemde Neler Düşünülüyor

Ardeşen TSO'da İlçe için kısa ve uzun dönemde planlanan yatırımlar ve projeler ile ilgili istişarelerde bulunulan toplantıya Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı, ÇAYKUR Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu ve Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Gökçay katıldı.

06 Aralık 2019 Cuma 16:21
Ardeşen İçin Kısa ve Uzun Dönemde Neler Düşünülüyor
Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı, ÇAYKUR Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu ve Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Gökçay Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’nı (Ardeşen TSO) ziyaret ederek, yönetim kurulu ve meclis kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

 

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, güncel konularda sohbet edildi, fikir alışverişinde bulunuldu ve Ardeşen’in gelişmesi ve kalkınması için istişarelerde bulunuldu.

 

Toplantı sonrası Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu şunları kaydetti; "05 Aralık 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında, güncel konularda sohbet edildi, fikir alışverişinde bulunuldu ve ilçemiz Ardeşen’in gelişmesi ve kalkınması için istişarelerde bulunuldu. İlçemiz Ardeşen için kısa ve uzun dönemde planlanan yatırımlar ve projeler ile ilgili istişarelerde bulunulan toplantının sonunda, çalışmaların sistematik bir şekilde ve ilçemizin bütün kurum ve kuruluşları ile işbirliği çerçevesinde ortak akıl ve ortak enerji ile yürütülmesine önem verilmesine vurgu yapıldı. Nazik ziyaretlerinden ve değerli fikirlerinden dolayı Sn. İmdat Sütlüoğlu, Sn. Dursun Yaşaroğlu ve Sn. Ahmet Gökçay’a teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dilerim." Dedi.

 

    Yorumlar

Arşiv