Ardeşen için bir süredir düşünülen yatırım için düğmeye basıldı.

Cumhurbaşkanımız başta olmakla birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız ve Rize Milletvekillerimizin önemli katkılarıyla Ardeşen’e düşünülen kapalı yüzme havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde yapılacak olan spor salonu ile ilgili onay çıktı.

20 Ağustos 2020 Perşembe 15:11
Ardeşen için bir süredir düşünülen yatırım için düğmeye basıldı.
Cumhurbaşkanımız başta olmakla birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız ve Rize Milletvekillerimizin önemli katkılarıyla Ardeşen’e düşünülen kapalı yüzme havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde yapılacak olan antrenman salonu ile ilgili onay çıktı.

Özellikle Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK Beyin önemli destekleri ve son olarak Belediye Başkanımız Avni KAHYA’nın Ankara’daki temasları sonrasında müjdeli haber geldi.

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Yürüteceği Proje detayında, Ardeşen Öğretmen Evi Arkasındaki alanda Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve İçerisinde Antrenman Salonu olacak.

Öte yandan Ardeşen İlçe Spor Müdürlüğünün hali hazırda hizmet verdiği kapalı spor salonunun da yıkılarak yerine yeni ve modern bir salon yapılması planlanmakta.

Konuyla ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; “Ardeşen Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Antrenman Salonu Projemiz Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylandı.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız ve Rize Milletvekillerimizin önemli katkılarıyla Ardeşen’e düşündüğümüz Kapalı Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde yapılacak olan Spor Salonu ile ilgili onay çıktı.

Özellikle Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın BAK Beyin enerjisi ve destekleriyle İlçemiz Öğretmen Evi arkasında ki alana Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve içerisinde Antrenman Salonu olarak düşündüğümüz yatırım için proje çalışmalarına başlandı.

İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

    Yorumlar

Arşiv