Ardeşen HEM'den Eğitim Seferberliği

Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürü R. Hakan Bozkan 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılı çalışmaları hakkında açıklamada bulunurken, Ardeşen HEM'de ücretli usta öğretici olarak görev almak isteyenlerin başvurularını 09 Eylül-20 Eylül tarihlerinde yapabileceklerini belirtti.

10 Eylül 2019 Salı 10:01
Ardeşen HEM'den Eğitim Seferberliği
Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından, 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılı çalışmaları ve açılacak olan kurslar hakkında bir açıklama yapan Ardeşen HEM Müdürü R.Hakan Bozkan, Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü bünyesinde çeşitli kursların yanı sıra özellikle açıköğretim ortaokulu ve lisesi öğrenci kayıtlarının başladığını, 27 Eylüle yapılabileceğini söyledi.


Müdür R.Hakan Bozkan; Ardeşen Halk Eğitim Merkezi bünyesinde ücretli usta öğretici olarak görev almak isteyenlerin başvurularını 09 Eylül-20 Eylül tarihlerinde yapabileceklerini, gerekli şartların Ardeşen HEM’in internet sayfasında (ardesenhem.meb.k12.tr) yayınlandığını ifade etti. Müdür R.Hakan Bozkan, Yeni Mevzuat gereği; ücretli usta öğretici olarak görev verilebilmesi için başvuru yapanların Pedagojik Formasyon veya  Usta Öğretici Oryantasyon Belgesinden birisine sahip olmalarının zorunlu olduğunu da sözlerine ekledi.
    Yorumlar

Arşiv