Ardeşen Gazeteciler Derneği 10 Ocak İdareciler Gününü Unutmadı

Ardeşen’de 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla Ardeşen Sesi Gazetesi ve Ardeşen Matbaası sahibi Ahmet Özcan ile Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı ve Belediye Başkan Danışmanı Salih Navdar İle Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkanının İdareciler Gününü kutladı

14 Ocak 2020 Salı 17:05
Ardeşen Gazeteciler Derneği 10 Ocak İdareciler Gününü Unutmadı
İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu’nu makamında ziyaret eden Ardeşen Sesi Gazetesi ve Ardeşen Matbaası sahibi Ahmet Özcan ile Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı ve Belediye Başkan Danışmanı Salih Navdar 10 Ocak İdareciler günü münasebetiyle bir plaket takdim etti.Bu ziyaretle ilgili Kaymakam Alibeyoğlu şunları kaydetti; “Böyle bir özel günde sizlerle olmak bizleri de mutlu ediyor. Sizinle birlikte çalışmaktan memnunuz, biz Ardeşen’li idareciler olarak yerel basının çalışmasından çok memnunuz. Yapmış olduğumuz haberlerde amaç Ardeşen’e zarar vermekten ziyade yüceltmek oluyor. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadık, bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Ardeşen’deki gazeteciler yaptıkları haberleriyle görevin bilinciyle hareket ediyorlar. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Öte yandan; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle sabah kaltısında basın mensuplarıyla bir araya gelen Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya da bir sürpriz yapan Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkan ve Üyeleri burada Belediye Başkanı Kahya’ya 10 Ocak İdareciler günü münasebetiyle bir plaket takdim etti.

 

Plakette; Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 yılı Genel Kurulunda; 10 Ocak tarihi Mülki İdare Amirleri sınıfının ihdası ile İdareciler Günü olarak kabul edilmiştir. Bu bağlamda İdareciler gününüzü kutlar, İlçemiz ve Bölgemiz için nice başarılı hizmetler yapmanızı Yüce Allah'tan niyaz ederim. Mesaj verildi.

    Yorumlar

Arşiv