Ardeşen CHP’den Başkan Kahya’ya Ziyaret

Ardeşen’de yeni yönetimle iş başına gelen CHP Ardeşen İlçe Başkanı Ö. Faruk Buçan ve yönetimi kamu ziyaretleri kapsamında Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya ziyarette bulundu

29 Ocak 2020 Çarşamba 17:23
Ardeşen CHP’den Başkan Kahya’ya Ziyaret
CHP Ardeşen İlçe teşkilatının geçtiğimiz haftalar içinde yaptığı olağan kongre sonrasında yeni ilçe başkanı olarak seçilen Ömer Faruk Buçan yanında CHP Ardeşen Belediye Meclis Üyesi Suzan Önal ve CHP Ardeşen İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’yı Makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretle ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; “Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul sonrası CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı görevine seçilen Ömer Faruk BUÇAN, yönetim kurulu üyeleri ve CHP Ardeşen Belediye Meclis Üyemiz Suzan ÖNAL’ı, Belediye Meclis Üyelerimizden Zafer SUAL ile birlikte halka hizmet dergâhımız gönül makamımızda misafir ettik. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, CHP İlçe Başkanlığı görevinde kendisine ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında kolaylıklar dilerim. Diye konuştu.

    Yorumlar

Arşiv