Ardeşen Belediyesinden Sağlık Sektörüne Tam Destek

Ardeşen Belediyesi Covid -19 salgınına karşı aldığı tedbirler kapsamında İlçede hizmet veren sağlık ocağı, aile hekimlikleri ve acil müdahale ekiplerinin kaldığı kamu binalarını ilaçlamaya ve dezenfekte etmeye devam ediyor.

01 Nisan 2020 Çarşamba 19:32
Ardeşen Belediyesinden Sağlık Sektörüne Tam Destek
Ardeşen Belediyesi ekipleri her hafta düzenli olarak İlçede vatandaşlara hizmet eden sağlık ocağı, aile hekimlikleri ve 112 acil müdahale timinin bulunduğu binalarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını sürdürürken, mahalleleri ve toplu kullanım alanlarını da unutmuyor.Belediye ekipleri bir yandan temizlik çalışması yürütürken, mobil ekiplerde mahalle aralarında gezerek ilaçlama ve cadde yıkama işlemini sürdürüyor.

Konuyla ilgili Ardeşen Belediyesinden yapılan açıklamada şunlara değinildi. “ koronavirus salgınıyla mücadelemiz çok yönlü olarak devam ediyor.

Ekiplerimiz ilçemizdeki cadde sokakları ve ortak kullanım alanlarını dezenfekte etmeye devam ediyor.Öte yandan; İlçe Öğretmen evinde misafir ettiğimiz 25 sağlık personelinin yemekleri Belediyemiz Yöresel Yemekler Sofrasında hazırlanarak, çalışanlarımızca kendilerine ulaştırılmaktadır.
Bu manada Coronavirüs (Covid-19) salgınından; vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla mesai kavramı gözetmeksizin canla başla çalışan insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eder çalışmalarında muvaffakıyetler dileriz.”

    Yorumlar

Arşiv