Ardeşen Belediyesinden Çocuklara Bayram Sürprizi

Ardeşen Belediyesi 2019 yılı kurumsal pul için Rize PTT Başmüdürlüğüyle yaptığı protokol sonrasında 1TL lik pul yaptırdı.

29 Mayıs 2019 Çarşamba 19:44
Ardeşen Belediyesinden Çocuklara Bayram Sürprizi
Ardeşen Belediyesi logolu kurumsal pulu Rize PTT Baş Müdürü Hızır Nur, Belediye başkanı Avni Kahya'ya makamında teslim etti. Bu manada Belediye ilk sosyal sorumluluk projesini de öğrencilerle birlikte yaptı. Ardeşen'de eğitim öğretim veren Anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine Ramazan Bayramı tebrik kartları ile Belediye logolu kurumsal pul dağıtarak, öğrencilere sevdiklerine tebrik kartı yollamalarına vesile oldu.

 

Ardeşen PTT Müdürlüğünde gerçekleştirilen etkinliğe Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Belediye Meclis Üyesi Fatih Öney katılırken, Atatürk Ana Okulu Öğrencileri ve Merkez Fatih İlkokulu 1. sınıf öğrencileri etkinliğe katılarak önceden hazırlanan tebrik kartlarını postaya verdiler.

 

Kurumsal pul ile ilgili Belediye Başkanı Avni Kahya şöyle onuştu; Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojinin karşısında geriye dönük özellikle maneviyatı unutmama adına, farkındalık projelerimizden birini daha hayat verdik. Bu manada Rize PTT Baş Müdürlüğüyle yaptığımız protokol sonucunda 2019 tarihli yeni Kurumsal pullarımızı aldık. Gerek bu konu, gerekse Belediye Başkanlığımız hususunda hayırlı olsun ziyaretimize gelen Rize PTT Baş Müdürü Hızır Nur ve beraberindeki Müdürlük personeli kardeşlerimizi halkın hizmet makamında kendilerini ağırladık. Bu güzel proje için emekleri olan PTT Genel Müdürlüğümüz nezdinde Rize ve Ardeşen PTT Müdürlüğüne teşekkür ederim. Dedi.

 

Öte yandan bugün yapılan etkinlikle Başkan Kahya Öğrencilerle Birlikte Bayram tebliği için kart yolladı.

Başkan Kahya konu ile ilgili şunları kaydetti; "Yaklaşan Ramazan Bayramı için Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz kurumsal pul ve Bayram tebrik kartlarımızı geleceğimizin mihmandarları çocuklarımızla birlikte postaya vererek sevdiklerimize nostalji gibi gözükse de maneviyat anlamında çok değerli bir projemiz hayat bulmuştur, emeği olan herkese teşekkür ederim." Diye Konuştu.

 

 

    Yorumlar

Arşiv