Ardeşen Belediyesinde Başkanlığa Fatih Öney Vekillik Yapıyor

AK Parti'nin Kızılcahamam kampı için çağrılan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya vekil olarak yerine Meclis Üyesi Fatih Öney'i bıraktı.

27 Nisan 2019 Cumartesi 11:56
Ardeşen Belediyesinde Başkanlığa Fatih Öney Vekillik Yapıyor
AK Parti üç gün sürecek 28. istişare ve değerlendirme toplantısı için Kızılcahamam kampı için AK Partili Belediye Başkanlarını Ankara'ya çağırdı. Bu anlamda kamp için Ankara'da olan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya yerine vekil olarak kontenjan adaylarından Belediye Meclis Üyesi Fatih Öney'e bıraktı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı AK Parti 28. istişare ve değerlendirme toplantısı için Ankara'ya çağrılan Başkan Avni Kahya Başkanlık makamını vekil olarak; Havva Sinan'ın ardından 2. kontenjan üyesi olan Fatih Öney'e bıraktı.

 

Adreşen Belediye Meclis Üyesi Fatih ÖNEY Kimdir:

 16.01.1956 yılında Ardeşen'de doğdu. İlk ve ortaokulu Ardeşen'de lise öğrenimi Rize Endüstri Meslek Lisesi Metal bölümünden mezun oldu. 1979 yılında İzmir Bornova'da tamamladı. Vatani görevinin ardından 1981 yılında tekstil ve gıda sektöründe ticarete başladı. 1984 Anavatan Partisinde 10 yıl basın sözcüsü ve genel sekreter olarak görev yaptı. 2002 yılında Ardeşen Kavaklıdere mahallesinde muhtar seçilerek 10 yıl aynı mahallede muhtarlık, 2004 yılında dönemin Belediye Başkanı Mümtaz Sinan'ile birlikte kuruluşunda öncülük ettiğimiz Ardeşen Muhtarlar Deneğinin 7 yıl başkanlık görevini yürüttü. 31 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Avni Kahya ile birlikte Belediye Meclis Üyesi olarak Ardeşen için hizmete başladı. Fatih Öney; evli ve biri İnşaat Mühendisi, biri de Türkçe Öğretmeni iki çocuk babasıdır.

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv