Ardeşen Belediyesi Yaşlılarla Bir Araya Gelerek Onların Dertlerini Dinledi

Fındıklı Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyarette bulunan Ardeşen Belediyesi burada yaşlılarla bir araya gelerek onlarla hasbıhal edip dertlerini dinledi.

15 Ocak 2020 Çarşamba 17:44
Ardeşen Belediyesi Yaşlılarla Bir Araya Gelerek Onların Dertlerini Dinledi
Ardeşen Belediyesi Beyaz Masa Halklailişkiler  yıllık faaliyetleri kapsamında düzenlenen program kapsamında Rize Fındıklı’da hizmet veren Fındıklı Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi. Ardeşen Belediye Başkan Vekili Hatice TEKTAŞ, Belediye Başkanı Avni KAHYA’nın Eşi Selime KAHYA ve Belediye Meclis Üyesi Fatih ÖNAY Belediyenin sosyal faaliyetleri kapsamında Fındıklı Huzurevine bir ziyarette bulunarak burada kalan yaşlılarla bir araya gelerek onlarla sohbet edip dertlerini dinledi.

 

Başkan Vekili Hatice Tektaş ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “Bugün Belediye Başkanımız Avni KAHYA Beyin eşi Selime KAHYA ve Belediye Meclis Üyemiz Fatih ÖNEY ile birlikte Fındıklı Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine Ziyarette bulunduk. Oradaki yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç kişilerle sohbet ederek dertleri ile dertlenip istek ve arzularını dinledik. Sosyal anlamda gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret kapsamında, toplumumuzun emektarları olan yaşlılarımızı başta ümmet ve nesil olarak unutmamak gerektiğinin altını bir kez daha çizmek isterim.” Diye konuştu.
    Yorumlar

Arşiv