Ardeşen Belediyesi Geleneksel Halk Bayramlaşması

Rize'nin Ardeşen İlçesinde her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı kapsamında gelenekleşen halk bayramlaşma töreni yapıldı.

15 Ağustos 2019 Perşembe 10:27
Ardeşen Belediyesi Geleneksel Halk Bayramlaşması
Ardeşen Belediyesi önünde düzenlenen bayramlaşma törenine Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, İlçe Belediye Başkanı Avni Kahya, İlçe Emniyet Müdürü Kerem Güvener, İlçe Jandarma Komutanı Üst teğmen Ahmet Gökçay, Çevre Eski Bakanı ve ÇAYKUR Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Daire Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, oda başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.


Ardeşen Belediye önünde saat 11.00'da başlayan Bayramlaşma etkinliğinde protokol ve vatandaşlar bayramlaşırken şehir dışından gelenler hem memleket özlemini giderdi, hem de bir çok kişiyle aynı ortamda bir araya gelerek bayramlaşma imkanı buldu.

 

Bayramlaşma etkinliğinin ev sahipliğini yapan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; "Ardeşen Belediye Binası önünde geleneksel Bayramlaşma törenimizi hemşehrilerimizle kucaklaşarak gerçekleştirdik.
Katılımlarından dolayı uzaktan yakından gelen Bürokratlarımıza, Siyasetçilerimize, STK ve Siyasi Parti Temsilcilerimize, Muhtarlarımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür eder, Mübarek Kurban Bayramlarını en kalbi duygularımla yeniden kutlarım." Diye konuştu.

     Yorumlar

Arşiv