Ardeşen Belediyesi Adem Kulaber'e Emanet

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Şehir Dışında Olması Hasebiyle Vekillik Görevi Adem Kulaber'e Verildi.

22 Ekim 2019 Salı 11:40
Ardeşen Belediyesi Adem Kulaber'e Emanet
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya bir takım temaslarda bulunma adına Ankara'da olması nedeniyle Ardeşen Belediye Başkanlık koltuğunda vekaleten AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden Adem Kulaber görev yapacak.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Ankara'da yapacağı ziyaretler ve temaslar nedeni ile şehir dışına çıktı. Belediye Başkanı Kahya'nın bir süre şehir dışında kalacağı bu süre zarfında Başkanlığa vekaleten AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden Adem Kulaber görev yapacak.Adem Kulaber Kimdir?

15.01.1979 yılında Ardeşen de doğdu. ilk ve orta öğretimini Ardeşen'de yaptı. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Yüksek Okulunda tamamladıktan sonra , devamında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Halen Turizm ve Konaklama bölümünü okumakta. İnşaat sektöründe  faaliyet gösteren İş Adamı Adem Kulaber aynı zamanda ortağı olduğu firmada yöneticilik yapmaktadır. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinden AK Parti Ardeşen Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir Kulaber; Evli ve iki çocuk babasıdır.

    Yorumlar

Arşiv