Ardeşen Belediye Spor Kulübü Başkanlığına Avni Kahya Seçildi

Ardeşen Belediyesi bünyesinde 2014 yılında kurulan Rafting, kikboks, Tekvando, Basketbol, Halk Oyunları gibi branşlarda ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan Ardeşen Belediye Spor Kulübü olağan üstü kongreye gitti.

29 Mayıs 2019 Çarşamba 18:55
Ardeşen Belediye Spor Kulübü Başkanlığına Avni Kahya Seçildi
Belediye toplantı salonunda yapılan kongrede Belediye Spor Kulübü Başkanı Hakan Gültekin görevinden ayrılarak yeni Başkan Avni Kahya ve ekibine başarılar diledi.Yapılan Kongreye Fındıklı Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu yaparken,  toplantıya yeni ve eski üyeler katıldı.

Hakan Gültekin kongre sonrası şöyle konuştu; "2014 yılında kuruculuğunu üstlendiğim ve beş yıl içerisinde Rafting, kikboks, Tekvando, Basketbol, Halk Oyunları gibi branşlarda ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan Ardeşen Belediye Spor Kulübümüzün yönetim kurulu başkanlığı görevimi, Belediye Spor Kulübü olması hasebiyle bugün İtibariyle devrettim. Geçen bu süre zarfında elde edilen bir çok önemli başarının yanı sıra güzel İlçemiz Ardeşen’imizin sosyal, kültürel ve sportif anlamda tanıtımında emekleri olan antrenörlerimizi ve sporcularımızı cani gönülden tebrik ederim. Bu manada kulübümüzün kurucular kurulu üyelerime de özverili çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür eder, Belediye bünyesinde oluşturulan yeni yönetime de başarılar dilerim." Diye konuştu.


Yapılan Kongre sonrası Ardeşen Belediye Spor Kulübü Başkanlığına seçilen, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya konu ile ilgili bir açıklama yaptı; "Belediyemiz bünyesinde ulusal ve uluslararası birçok sportif başarıya imza atmış ve bünyesinde 10 farklı branşta sportif faaliyet yürüten, Ardeşen Belediye Spor Kulübümüzün bugün yapılan kongresinde yönetim kurulu Başkanlığı görevini üstlendik. Bu anlamda hizmetkarlığına talip olduğumuz ilçemiz için gayretli çalışmalar yürüterek geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Allah utandırmasın." Diye konuştu.

 

    Yorumlar

Arşiv