Ardeşen Belediye Başkanı Kahya Hastaları Ziyaret Ederek Bayram Kutladı

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Geleneksel halk bayramlaşmasının ardından ilk ziyaretini Kaçkar Devlet Hastanesinde yatan hastalara yaptı.

05 Haziran 2019 Çarşamba 16:19
Ardeşen Belediye Başkanı Kahya Hastaları Ziyaret Ederek Bayram Kutladı
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Bayram ziyaretlerine Hastanda yatan hastalara yaparak başladı. Kaçkar Devlet Hastanesine ziyarette bulunan Belediye Başkanı Başkan Avni Kahya, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu, İl ve Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat mensupları, Hastanede yatan tüm hastaları tek tek ziyaret edip bayramlarını tebrik edip bayramlık kolonya hediye etti.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Bayram ziyaretleri için şunları kaydetti; "Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan Bayram günlerinde, yaşlıları ve özellikle hastaları ziyaret etmeliyiz. Bu anlamda İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU, İl Genel Meclis Üyemiz İbrahim Önder, Belediye Meclisi ve Parti yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte, Kaçkar Devlet Hastanesinde yatmakta olan tüm hastaları ziyaret edip bayramlarını kutladık. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla bir kez daha kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."    Yorumlar

Arşiv