Ardeşen Belediye Başkanı Kahya Engellileri Unutmadı

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle; İlçemizde hizmet veren Özel Kuyumcu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ve Özel Güzel Annem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti.

04 Aralık 2019 Çarşamba 16:14
Ardeşen Belediye Başkanı Kahya Engellileri Unutmadı
Başkan Kahya ziyarette bulunduğu Özel Kuyumcu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ve Özel Güzel Annem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde idareciler, öğretmenler ve özel sınıflarda eğitim gören çocuklarla bir araya geldi.


Ziyaret kapsamında önce öğrencileri ziyaret eden Başkan Kahya daha sonra velilerle sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Okul idaresiyle de bir süre sohbet ederek fikir alış verişinde bulunan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili şunları kaydetti; "Engelli kardeşlerimizin her daim bu toplumun birer bireyi olduğunu unutmamamızı işaret eden 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle; İlçemizde hizmet veren Özel Kuyumcu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ve Özel Güzel Annem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezimizi ziyaret ederek, idareciler, öğretmenler ve özel sınıflarda eğitim gören yavrularımızla bir araya geldik.

Unutulmamalıdır ki! engelli kardeşlerimizi sadece böyle özel günlerde değil,  her daim hatırlayarak onların yaşamlarını kolaylaştırma adına toplum olarak mücadele vermeliyiz." Diye konuştu.

 

    Yorumlar

Arşiv