Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Personeliyle Bayramlaştı

On bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakıyoruz bu bağlamda dokuz günlük bir tatil sürecide başlamak üzere. Vatandaş bayram tatiline erken çıkmak için planlar yaparken idareciler de tatil öncesi toplu bayramlaşma fırsatlarını es geçmiyor. Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya uzun bayram tatili öncesi tüm personeliyle bir araya gelerek bayram kutlayıp çikolata dağıttı.

03 Haziran 2019 Pazartesi 08:24
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Personeliyle Bayramlaştı
Ardeşen Belediyesi çalışanlarına Başkan Kahya'da erken bayram şekeri. Ramazan Bayramı hafta sonu tatilleri de eklenince bir anda dokuz günlük erken yaz tatili haline geldi. Bu anlamda idareciler bayramda tatil için plan yaparak bayramlaşamayacağı personel için erken bayramlaşma yaptı. Bunlardan biride Ardeşen Belediyesiydi. Başkan Kahya Belediye bünyesinde çalışan tüm personelle bir araya gelerek bayramlaşıp bayramlık çikolata dağıttı.Başkan Kahya Bayramlaşmaya ilk olarak Kaçkar İtfaiye birliği çalışanlayıla görüşerek başldı, daha sonra Ardeşen Belediyesi Meclis üyelerinin de katılımlarıyla Belediyenin kültür merkezinde yapılan bayramlaşmaya katılarak bir konuşma yapan Başkan Kahya Şunları kaydetti; "Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz. Bu anlamda Belediye Başkan Yardımcım Kenan HATİPOĞLU ve Belediye Meclis Üyelerimle birlikte, Bayram öncesi Kaçkar Bölge İtfaiyesi personeli ve Belediye bünyesinde olan tüm personelle Bayramlaşma adına bir araya geldik. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım." Diye konuştu.


Bayramlaşmaya, Belediye bünyesinde görev yapan birim müdürleri, memurlar, tesis yönetici ve çalışanları, sera, kademe, parkomat, temizlik birimi, şoförler, zabıta ve Belediye çalışanları katıldı.

Not: Protokol ve halk Bayramlaşması Ramazan Bayramının birinci günü (4 Haziran Salı 2019) tarihinde Belediye önünde saat: 11.00da yapılacak.

    Yorumlar

Arşiv