Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya İlçeye Bağlı Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Son yapılan Yerel seçimlerde, Muhtarlık maaşının ve diğer sosyal olanakların cezbedici oluşu, özellikle akrabacılık noktasında Muhtarlık için aday olanlar köye oy çıkarma amaçlı şehirden nüfusun köye çıkması için çalışmalar yapmışlardı. Şimdi seçimler bitti artık yaşadığın yere şehre nüfusunu yeniden getir sloganıyla, Ardeşen Belediyesi hummalı bir çalışma başlattı.

11 Ekim 2019 Cuma 16:03
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya İlçeye Bağlı Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor.
Başkan Kahya Zİyaretlerle ilgili şunları kaydetti; " Beyoğlu Eski Belediye Başkanı, 22 ve 23. Dönem İstanbul, 24. Dönem Rize Milletvekilimiz, RTEÜ Geliştirme Vakfı Başkanı Nusret BAYRAKTAR, İl Genel Meclisi Üyelerimiz İbrahim ÖNDER, Cumali HAKYEMEZ, Belediye Baskan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU, Belediye Meclis Üyemiz Adem KULABER, İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Adem ULUŞAHIN ve Kanaat Önderi Teşkilat Mensuplarımız ile birlikte Armağan Köyünde vatandaşlarımızla bir araya gelerek Ortak sevdamız Ardeşen için yapacağımız yatırım ve uygulanacak olan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Ziyaretimizde güler yüzle karşılamaları ve samimi tavırlarından dolayı Armağan Köyü Muhtarımız Raif AŞIK başta olmakla birlikte MHP Ardeşen İlçe Başkanımız Serkan ESİRGEMEZ ve tüm köy sakinlerimize teşekkür ederiz." Diye konuştu.



Başkan Kahya Ortaalan ve Gündğan köyleriyle ilgili de ; "Ardeşen'imizi hep birlikte yönetme ve kalkındırma adına düşündüğümüz proje ve yatırımlar hakkında hemşehrilerimizle fikir alış verişinde bulunmaya devam ediyoruz.

İl Genel Meclisi Üyemiz Cumali HAKYEMEZ, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU, Teşkilat Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erdal KAPTAN ve Nazim KAHYA, Belediye Meclis Üyelerimiz  Adem KULABER ve Gürkan EKSİLMEZ ve Köy Temsilcilerimiz ile birlikte, İlçemize bağlı ORTAALAN ve GÜNDOĞAN Köyü sakinleri ile bir araya geldik.


Ev sahipliği yaparak bizleri misafir eden ORTAALAN Köyü Muhtarımız Mehmet TIRYAKI ve GÜNDOĞAN Köyü Muhtarımız Bayram Ali GENÇ başta olmakla birlikte tüm köy sakinlerimize samimi ve güler yüzlü karşılamalarından dolayı canı gönülden teşekkür ederim."Diye konuştu.








    Yorumlar

banner146
Arşiv