Ardeşen Atatürk Anaokulu Öğrencilerinden Başkan Kahya’ya Ziyaret

Geleceğin Büyüklerinden Makam Ziyareti Ardeşen Atatürk Anaokulu öğrencilerinden Belediye Başkanı Avni Kahya'ya ziyaret.

21 Nisan 2019 Pazar 12:33
Ardeşen Atatürk Anaokulu Öğrencilerinden Başkan Kahya’ya Ziyaret
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Başkan Kahya'yı ziyaret eden öğrenciler sembolikte olsa Başkanlık koltuğunda pozverdi. Ardeşen İlçe Milli Eğitim bünyesinde eğitim öğretim veren Atatürk Anaokulu öğrencileri Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'yı makamında ziyaret ettiler.

 

Okul Midürü Dursun Ali Müftüoğlu ve Öğretmenler eşliğinde Belediyeyi ziyaret eden öğrenciler Başkan Kahya ile bir süre sohbet ettikten sonra sırayla Başkanlık koltuğuna oturarak kameralara poz verdi. Başkan Kahya kendisini ziyarete gelen tüm öğrencilerle tek tek ilgilenerek, her birinide hediye verdi.

 

Başkan Kahya ziyaretle ilgili şünları kaydeti: Haftanın son gününde yoğun bir mesai sonrası cıvıl cıvıl sesleri ve güzel gülüşleriyle bizleri yeniden motive ederek enerji veren minik öğrencilerimizi makamımızda misafir ettik. Geleceğimizin mihmandarları çocuklarımızın eğitim ve öğretimde milli ruh ve şuhurla donanmış, vatanını, bayrağını ve milletini seven nesiller yetiştiren okul idarecileri ve öğretmenlerimize destek olmak biz idarecilerin öncelikli görevleri arasında olmalıdır. Eğitim hayatlarında onlara yol gösterip örnek olan tüm öğretmenlerimizi cani gönülden tebrik ederken, okul idarecilerimize de her daim yardıma hazır olduğumuzu ifade ederim. Bu manada ziyaretimize gelen Ardeşen Atatürk Anaokulu İdareci, Öğretmen, Veli ve sevgili öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

    Yorumlar

banner146
Arşiv