Ardeşen Atatürk Ana Okulu Öğrencilerinden Başkan Gültekine Sürpriz Ziyaret

Ardeşen Atatürk Anaokulu idaresi ve öğretmenlerince programa alınan meslekleri tanıyalım konu başlıklı sosyal faaliyet hız kesmeden devam ediyor. Proje kapsamında Okul Müdürü Dursun Ali Müftüoğlu, öğretmen ve öğrenciler Ardeşen Vakıfbank Şubesi ve Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'i Makamında ziyaret eti.

03 Nisan 2019 Çarşamba 16:52
Ardeşen Atatürk Ana Okulu Öğrencilerinden Başkan Gültekine Sürpriz Ziyaret
Gelişim çağında eğitim ve öğretimin önemi şüphe götürmeyecek şekilde önemli. Özellikle okul öncesi eğitim. Bu anlamda Ardeşen'de Eğitim Öğretim veren Atatürk Ana Okulu idaresi ve Öğretmenleri hayata iyi bir başlangıç yapmanın yanı sıra meslek seçiminin de önemine dikkat çekme adına ilçe bazında çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerle bünyesinde eğitim gören öğrencilerine meslek tanıtımı yapıyor.


Ardeşen Atatürk Anaokulu Okul Müdürü D.Ali Müftüoğlu, Müdür Yardımcısı Mehtap Saruhan süper kahramanlar sınıfı ve öğretmenleri Zeynep Güney ile birlikte önce Vakıfbank  Ardeşen Şubesi ziyarette bulundular bankada yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldılar. Banka Müdürü tarafından çocuklara  Vakıfbank forması hediye edildi.
Öğrenciler daha sonra Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'i ziyaret ederek belediye ve işleyişi hakkında bilgiler aldı. Başkan Gültekin ziyarete gelen tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
  

 

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv