AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Ardeşen'de

Rize ve İlçelerinde bir dizi gezi ve incelemelerde bulunma adına Ardeşene gelen AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, İlçe teşkilatı ile bir araya geldi.

27 Eylül 2019 Cuma 14:34
AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Ardeşen'de
AK Parti İlçe Teşkilat binasında Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi tarafından karşılanan AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve beraberindeki Başkan Yardımcılarımız Muhammet AVCI (Rize Milletvekili), Mustafa KÖSE (Antalya Milletvekili) ve Abdullah AĞRALI (Konya Milletvekili); burada Parti teşkilatı, Kadın ve Gençlik kolları, Parti Üyeleri, Köy ve Mahalle temsilcileri ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu.

 

İlçe ve  Belediye çalışmaları hakkında kısa bir brifing alan AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve beraberindeki heyet daha sonra İlçeden ayrıldı.

 

 

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR Kimdir?

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İngiltere'de Kingston Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümünde yüksek lisans eğitimi alan Kandemir, sonrasında University of London/King's College Ortadoğu Araştırmaları bölümünde ikinci yüksek lisansını yaptı. Ayrıca Cambridge Üniversitesi Uluslararası İlişkiler programına katıldı.

 Üniversite yıllarında Mühendislik Fakültesi Dernek Başkanlığı yaptı. Ak Parti’nin kuruluşuyla birlikte İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2009 yılında Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanlığı görevine getirildi. 3 senelik İl Başkanlığı görevi sonunda eğitim amacıyla yurtdışına çıktı.

 2014 yılı Eylül ayında geldiği Başbakan Danışmanlığı görevinden sonra aynı yılın Ekim ayında Sağlık Bakanlığı’na Bakan Yardımcısı olarak atandı. Ak Parti’den 25, 26 ve 27. Dönem İstanbul Milletvekili olarak seçildi.

 Ak Parti 6. Olağan Kongresi’nde MKYK üyeliğine seçilen Kandemir, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 Erkan Kandemir evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ziyaretle ilgili şunalrı paylaştı; "AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan KANDEMİR Bey, Başkan Yardımcılarımız Muhammet AVCI (Rize Milletvekilimiz), Mustafa KÖSE (Antalya Milletvekilimiz), Abdullah AĞRALI (Konya Milletvekilimiz) ve beraberindeki heyeti; Teşkilat Mensuplarımız, İl Genel Meclisi Üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte İlçe Teşkilatımızda karşılayarak, Teşkilat ve Belediyemiz çalışmalarımız hakkında kendilerine brifing verdik. Sayın KANDEMİR ve beraberindeki heyete İlçemiz yaptıkları bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim."Dedi.


 

    Yorumlar

banner146
Arşiv