Açık Oylama Usulü Yapılan Oylamadan Seferinoğlu ve Tekin Çıktı.

Ardeşen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kaymakam Alibeyoğlu başkanlığında yeni üyelerini seçmek için toplandı.

16 Aralık 2019 Pazartesi 14:54
Açık Oylama Usulü Yapılan Oylamadan Seferinoğlu ve Tekin Çıktı.
Ardeşen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu başkanlığında yeni mütevelli heyeti üyelerini seçmek için Kaymakamlık toplantı salonunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nimet Yazıcı, Köy Muhtarlar Dernek Başkanı Maksut Çırakoğlu, Köy Muhtarları, Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık ve Mahalle Muhtarları ile toplandı.

 

Açık oylama ile yapılan seçimlerde Ardeşen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine köy muhtarları arasından Akkaya Köyü Muhtarı Aydın Seferinoğlu ve Mahalle Muhtarları arasından Barış Mahallesi Muhtarı Tekcan Tekin seçildi.

 

Toplantıyla ilgili İlçe Kaymakamlığından; "Ardeşen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kaymakam Alibeyoğlu başkanlığında yeni üyelerini seçmek için toplandı. Yapılan seçimlerde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine köy muhtarları arasından Akkaya Köyü Muhtarı Aydın Seferinoğlu, mahalle muhtarları arasından Barış Mahallesi Muhtarı Tekcan Tekin seçilmiştir. Kaymakam Alibeyoğlu, mütevelli heyetine seçilen arkadaşlara başarılar diledi." Açıklaması yapıldı..

  

 

    Yorumlar

Arşiv