30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlu Olsun

Tüm dünyada trafik kurallarına uyulmasına özen gösteren ve işlerini yaparken pek çok can taşıyan şoförlere adanmış olan Dünya Şoförler Günü her yıl 30 Kasımda kutlanmaktadır.

01 Aralık 2021 Çarşamba 11:24
30 Kasım Dünya Şoförler Günü Kutlu Olsun
Tüm dünyada trafik kurallarına uyulmasına özen gösteren ve işlerini yaparken pek çok can taşıyan şoförlere adanmış olan Dünya Şoförler Günü her yıl 30 Kasımda kutlanmaktadır.Şoförler günü çoğu kişi tarafından bilinmeyen günlerden biridir.

Ancak yıllar geçtikçe tüm günlerin farkındalığı ve önemi artmakta. Şoförlük mesleğini icra edenler çoğu zaman ailelerinden ve çocuklarından uzakta çalışarak mesleklerini yapmaya çalışıyor.

Bu bağlamda Ardeşen Şoförler Odası Başkanı G. Barış Oğuz’a bir dizi ziyaret gerçekleşti.Ziyaretle ilgili Ardeşen Şoförler Oda Başkanı Galip Barış Oğuz bir açıklama yaptı. Açıklamanın içeriğinde Başkan Oğuz “Şoförler Günü Münasebeti ile Odamıza ziyarette bulunan Önceki dönem Belediye Başkanımız şu an DOKAP Başkanımız Sayın Hakan Gültekın, Ticaret Odası Başkanım İsmail Kuyumcu ve yönetim kurulu Ali Bektaş ve İl Encümenimiz Recep Badoğlu yapmış oldukları ziyaretten dolayı 2 Nolu Nakliye Kooperatif Başkanım Ali Riza Yanoğlu, 21Nolu Minibüs Kooperatif Başkanım İbrahim Memoğlu, 81 Nolu Kooperatif önceki dönem Başkanım Kemal Yerebakan ve tüm hazırın şahsım Yönetim kurulu ve Şoför Esnaflarım adına her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.” Paylaşımı yaptı.
Haber : Murat UÇKAN
    Yorumlar

banner153
Arşiv