19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Ardeşen'de Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Ardeşen İlçe Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtına çelenklerin sunumuyla başladı. Programda İlçe Kaymakamlığı adına Ufuk Özen Alibeyoğlu ve Ardeşen Belediyesi adına Avni Kahya Çelenk sundu.

19 Eylül 2019 Perşembe 11:05
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Ardeşen'de Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi
Ardeşen'de ki program 9.00 da Kaymakamlık önünde Atatürk anıtına Kaymakamlık ve Belediye Başkanlıklarının çelenklerinin sunumu, ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Programda günün anlam ve önemine binaen İlçe Jandarma Komutanlığında görevli J. Astsubay Ömer Kozcu yaptı.

Gün ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Hükumet Konağı Önünde ki tören alanında düzenlenen Çelenk Sunma Törenine katıldık. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyoruz. Diye konuştu.

 

 unutulmamalıdır ki; Atalarımızın bizlere emaneti olan, ay yıldızlı bayrağımızı bu topraklar üzerinde ilelebet özgürce dalgalanmasını sağlamak adına göğüslerini vatanlarının selameti için siper etmiş olan şehit ve gazilerimizin emanetine sahip çıkarak koruyacağımızı vurgularken bir kez daha aziz şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimize de saygı ve minnetle anıyorum.Adreşeninsesi Gazetesi

    Yorumlar

banner146
Arşiv