10 Nisan Polis Haftası Kutlu Olsun

Ülkemizde barış, refah ve huzurun güvencesi Türk Polis Teşkilatının175. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

10 Nisan 2020 Cuma 15:58
10 Nisan Polis Haftası Kutlu Olsun
Ülkemizde milleti, bayrağı, vatanı, devleti için hayatlarını seve seve feda etmeye hazır olan kahraman Türk Polisinin bu anlamlı gününde kendilerini yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu Ardeşen İlçe Emniyet müdürü Furkan Fatih Ersoy ve Polis memurlarını ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftasını kutladı.


Ardeşen İlçe Emniyet müdürlüğüne bir ziyarette bulunan Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle birde mesaj yayınladı.

"Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir.

Milletimiz nezdinde huzur ve güvenliğin teminatı olarak görülen Polis Teşkilatımız, gösterdiği olağanüstü gayretler ve yaptığı hizmetler ile halkımızın gönlünde haklı bir yere sahip olmuştur. Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe saymıştır. Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevi başında bulunan kahraman polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." İfadelerini kullandı.

 

 

    Yorumlar

Arşiv